MÖBLER / Bord / Matbord 13229131
nr 1322 9131
Matbord
Längd: 130cm. Djup: 80 cm, höjd: 74 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 april 2020
kl 20:31:16
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr